top of page

Про нас

    Інтернет-магазин "Матуся" створений для дбайливих батьків та ваших діточок! Тут Ви можете придбати товари, які допоможуть Вам подбати про своє малятко та економити час!
 
   У нашому магазині Ви можете, не виходячи з дому, замовляти необхідні Вам речі. Про доставку та інші клопоти потурбуються наші працівники

     

Тут Ви можете придбати необхідні речі по догляду за дітьми в зручний для Вас спосіб.

     

У нас ви зможете розрахуватись карткою "Пакунок малюка"​.

 

ПРАВИЛА
реалізації пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка” у 2020-2021 роках.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Магазин " Матуся" (надалі - Заклад торгівлі) приєдналось до публічного договору з Мінсоцполітики з метою реалізації пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка” у 2020-2021 роках, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744 (далі – «Пілотний проект “Пакунок малюка”).
1.2. Строк дії: реалізація пілотного проекту «Пакунок малюка» у магазині "Матуся" здійснюється з 15 листопада 2020 року до 31 грудня 2021 року, у робочий час (з 09:00 год. до 21:00 год.)
1.3. Місцем проведення є магазин "Матуся" за адресою: м.Калинівка, Вінницької обл. вул.Промислова,4, а також інтернет-магазин "Матуся" за адресою: https://matusya5.wixsite.com/matusya/

1.4. В межах пілотного проекту можуть бути придбані товари з наступних груп:
1) дитячих товарів:
- засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків, серветок;
- дитячого одягу та взуття;
- дитячого харчування;
- дитячого посуду;
- дитячих іграшок;
- текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр;
2) товарів для породіллі:
- прокладок для лактації;
- прокладок післяпологових.

2. УМОВИ УЧАСТІ

2.1. Покупцями визначеної категорії товарів є фізичні особи (батьки, у яких народилася дитина, а в разі їх відсутності - патронатних вихователів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів новонародженої дитини, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “Приват Банк” (далі - спеціальний рахунок), що отримали кошти грошової компенсації на спеціальний рахунок (далі - спеціальний рахунок) в межах реалізації пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, в уповноваженому банку, яким визначено АТ КБ “Приват Банк”. Відповідно до оплати за обраний товар приймається платіжна картка зі спеціальним рахунком, що видана АТ КБ “Приват Банк”.
2.2. Розрахунок за обраний товар здійснюється виключно на спеціально визначеній касі, яка спеціально візуально ідентифікована шляхом встановлення інформаційного повідомлення, що дана каса обслуговує покупців в межах реалізації «Пілотного проекту “Пакунок малюка”.
2.3. Товари, що можуть бути придбані в межах реалізації «Пілотного проекту “Пакунок малюка” ідентифіковані шляхом зазначення інформації на цінниках Товару про можливість придбання в межах реалізації «Пілотного проекту “Пакунок малюка”.

3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

3.1. Заклад торгівлі не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, дефолт, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діють в межах реалізації «Пілотного проекту “Пакунок малюка”, інші непідвладні контролю з боку Закладу торгівлі обставини, які унеможливлюють проведення Акції чи виконання зобов’язань.
3.2. Заклад торгівлі має право відмовити у придбанні обраного товару, в межах реалізації «Пілотного проекту “Пакунок малюка”, якщо покупець звернувся не до окремо визначеної каси.
3.3. Заклад торгівлі залишає за собою право змінювати продовжувати/скорочувати строк участі у «Пілотному проекті “Пакунок малюка” та/або вносити зміни до цих правил.
3.4. Покупці Товарів з визначених категорій, в межах реалізації пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, що купують Товари, тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними.
3.5. Усі Учасники погоджуються беззаперечно дотримуватись цих Правил.

     Ми працюємо щоденно з пн.- нд. з 9:00 до 21:00.

bottom of page